Sol Menüler

0 507 050 4656 info@ucuzpaykasa.org

Hakkımızda

Hakkımızda

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Ucuzpaykasa.org olarak sizlere Kuzey Kıbrıs üzeirnden hizmet vermekle olup tüm dünyada gerçerliliği olan hızlı, güvenilir ve pratik e-pin sistemi olan Astropay, Paykasa, Cashixir, Otopay ve Jeton kartın Kuzey Kıbrıs üzerinden resmi satışını yapmaktayız.Şirketimiz 7/24 hizmet vermekle olup bayram tatili ayırt etmek sizin yılın 365 günü açıktır.

Astropay, Paykasa, Cashixir, Otopay ve Jeton hizmetlerinden faydalanmak ve satın almak için havale/eft ödeme seçeneklerinden yararlanıp anında satın alabilirsiniz.Deneyimli müşteri hizmetleri departmanımız ile sizlere 7/24 kaliteli hizmet sunmak için çalışmaktayız.Alanında eğitim ve sürekli seminerlere katılan personelimiz ile sizlerin sorularınıza anında cevap verebilcek destek ekibimiz bulunmaktadır.

Ucuzpaykasa satın almak için ödeme yapmanız ardından bizlere ödeme bildiriminde bulunmanız dahilinde Astropay, Paykasa, Cashixir, Otopay ve Jeton e-pin numaraları sizlere iletilmektedir. Bu pin numaralarının tek kullanımlık olduğunu unutmayınız.

Bizden alacğanız ucuzpaykasa kart ve Astropay, Paykasa, Cashixir, Otopay ve Jeton e-pinleri en güvenilir e-kart sistemleri olduğundan dolayı destekleyen tüm sitelerde sorunsuz bir şekilde satın alma ve ödeme işlemlerinizi yapacağınızın garantisini sunarız.

Özellikle belirmek isterizki bizlerle  yaptığınız tüm görüşmeler 265 bit güvenli şifreleme ile korunmakta olduğunu bilmenizi isteriz.Hiçbir şekilde 3. şahıslara ulaşmayacağından emin olabilirsiniz.

KATEGORİLER